Vaterpolo - 1. B liga

Skupina

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 Bellevue 4 3 1 0 10 55 24 +31
2 Siscia 4 2 1 1 7 41 26 +15
3 Opatija 3 2 0 1 6 30 31 -1
4 KPK 3 1 1 1 4 36 26 +10
5 Delfin 2 1 0 1 3 9 29 -20
6 Jadran Kostrena 3 0 1 2 1 19 26 -7
7 Osijek 3 0 0 3 0 19 47 -28

Utakmice

1. kolo Skupina
19th Jan 19, 16:00
Bellevue Crodux
13 : 6
ZAVRšENO

Opatija
Dubrovnik, Gruž
1. kolo Skupina
19th Jan 19, 16:45
Jadran Kostrena
5 : 11
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
1. kolo Skupina
19th Jan 19, 18:00
KPK
18 : 7
ZAVRšENO

Osijek
Korčula
2. kolo Skupina
26th Jan 19, 17:15
Siscia
6 : 9
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo Skupina
27th Jan 19, 12:30
Delfin
6 : 5
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
2. kolo Skupina
27th Jan 19, 17:00
Opatija
12 : 11
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 16:00
Bellevue Crodux
24 : 3
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž
3. kolo Skupina
9th Feb 19, 18:00
KPK
7 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Korčula
3. kolo Skupina
10th Feb 19, 16:00
Osijek
7 : 12
ZAVRšENO

Opatija
Vukovar, gradski bazen
4. kolo Skupina
17th Feb 19
Jadran Kostrena
9 : 9
ZAVRšENO

Bellevue Crodux
Rijeka, Kantrida
4. kolo Skupina
17th Feb 19, 12:30
Delfin
U PRIPREMI

KPK
Pula
4. kolo Skupina
17th Feb 19, 19:00
Siscia
17 : 5
ZAVRšENO

Osijek
Sisak
5. kolo Skupina
23rd Feb 19
KPK
U PRIPREMI

Jadran Kostrena
Korčula
5 .kolo Skupina
23rd Feb 19
Osijek
U PRIPREMI

Delfin
Vukovar, gradski bazen
5. kolo Skupina
23rd Feb 19
Opatija
U PRIPREMI

Siscia
Rijeka, Kantrida
6. kolo Skupina
2nd Mar 19
Delfin
U PRIPREMI

Opatija
Pula
6. kolo Skupina
2nd Mar 19
Jadran Kostrena
U PRIPREMI

Osijek
Rijeka, Kantrida
6. kolo Skupina
2nd Mar 19
Bellevue Crodux
U PRIPREMI

KPK
Dubrovnik, Gruž
7. kolo Skupina
9th Mar 19
Osijek
U PRIPREMI

Bellevue Crodux
Vukovar, gradski bazen
7. kolo Skupina
9th Mar 19
Opatija
U PRIPREMI

Jadran Kostrena
Rijeka, Kantrida
7 .kolo Skupina
9th Mar 19
Siscia
U PRIPREMI

Delfin
Sisak
8 .kolo Skupina
16th Mar 19
Siscia
U PRIPREMI

Jadran Kostrena
Sisak
8. kolo Skupina
16th Mar 19
Opatija
U PRIPREMI

Bellevue Crodux
Rijeka, Kantrida
8. kolo Skupina
16th Mar 19
Osijek
U PRIPREMI

KPK
Vukovar, gradski bazen
9. kolo Skupina
23rd Mar 19
KPK
U PRIPREMI

Opatija
Korčula
9. kolo Skupina
23rd Mar 19
Bellevue Crodux
U PRIPREMI

Siscia
Dubrovnik, Gruž
9. kolo Skupina
23rd Mar 19
Jadran Kostrena
U PRIPREMI

Delfin
Rijeka, Kantrida
10. kolo Skupina
30th Mar 19
Delfin
U PRIPREMI

Bellevue Crodux
Pula
10. kolo Skupina
30th Mar 19
Siscia
U PRIPREMI

KPK
Sisak
10. kolo Skupina
30th Mar 19
Opatija
U PRIPREMI

Osijek
Rijeka, Kantrida
11. kolo Skupina
6th Apr 19
Osijek
U PRIPREMI

Siscia
Vukovar, gradski bazen
11. kolo Skupina
6th Apr 19
KPK
U PRIPREMI

Delfin
Korčula
11. kolo Skupina
6th Apr 19
Bellevue Crodux
U PRIPREMI

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
12. kolo Skupina
13th Apr 19
Jadran Kostrena
U PRIPREMI

KPK
Rijeka, Kantrida
12. kolo Skupina
13th Apr 19
Delfin
U PRIPREMI

Osijek
Pula
12. kolo Skupina
13th Apr 19
Siscia
U PRIPREMI

Opatija
Sisak
13. kolo Skupina
27th Apr 19
Opatija
U PRIPREMI

Delfin
Rijeka, Kantrida
13. kolo Skupina
27th Apr 19
Osijek
U PRIPREMI

Jadran Kostrena
Vukovar, gradski bazen
13. kolo Skupina
27th Apr 19
KPK
U PRIPREMI

Bellevue Crodux
Korčula
14. kolo Skupina
4th May 19
Bellevue Crodux
U PRIPREMI

Osijek
Dubrovnik, Gruž
14. kolo Skupina
4th May 19
Jadran Kostrena
U PRIPREMI

Opatija
Rijeka, Kantrida
14. kolo Skupina
4th May 19
Delfin
U PRIPREMI

Siscia
Pula

Obrada rezultata: www.furkisport.hr